Malowanie natryskowe ścian Łódź

Malowanie natryskowe jest nowoczesną metodą pokrywania ścian farbą. Wypiera tradycyjne metody przede wszystkim ze względu precyzję oraz krótki czas realizacji. Czym dokładnie jest ta technika i dlaczego warto z niej skorzystać? Zgodnie ze swoją nazwą, malowanie natryskowe nie wymaga użycia standardowych pędzli, ponieważ strumień farby trafia na ścianę w postaci mgiełki wyrzuconej pod ciśnieniem z urządzenia, które może działać pneumatycznie, a więc dzięki działaniu sprężonego powietrza. Drugim rodzajem jest metoda hydrodynamiczna, w przypadku której na farbę działa wysokie ciśnienie.
OFERTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
W każdym przypadku technika jest doceniana za prostotę, ponieważ malowanie natryskowe ścian jest zwyczajnie mniej męczące, a przy tym trwa znacznie krócej. Z tego powodu coraz więcej firm w Łodzi zaopatruje się w specjalne narzędzia umożliwiające realizację takiej usługi. Warto mieć jednak świadomość, że nie wszystkie farby mogą zostać w tym przypadku użyte, dlatego należy przede wszystkim wybierać te produkty, które posiadają właściwe oznaczenia. Metoda nie powinna być też używana do pokrywania drewna ze względu na jego właściwości i fakturę. Jednak w przypadku ścian jest doskonałym rozwiązaniem. Jeszcze raz podkreślamy, że technika natryskowa jest o wiele bardziej precyzyjna od tradycyjnej, dlatego jeśli interesuje Cię malowanie natryskowe ścian w Łodzi, to na pewno będziesz zadowolony.

Malowanie natryskowe ścian – Łódź – cena

Wydaje się oczywiste, że malowanie natryskowe jest doskonałą metodą, jednak należy przyjrzeć się ważnej kwestii, a mianowicie cenie takich usług. Co ciekawe, w tym przypadku koszty są niemal identyczne, jak w przypadku technik tradycyjnych, co jest związane przede wszystkim z faktem, że czas pracy jest znacznie krótszy, a więc robocizna jest tańsza mimo użycia bardziej kosztownych urządzeń. Co więcej, malowanie ścian – natryskowe – w Łodzi jest usługą docenianą za mniejsze zużycie farby. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że nie powinna tej usługi wykonywać niedoświadczona firma, ponieważ zadanie w tym zakresie jest trudniejsze od malowania pędzlami i wałkami – źle i nierównomiernie rozprowadzona farba może powodować ryzyko powstania nieestetycznych zacieków, dlatego wyłącznie doświadczeni specjaliści powinni podejmować się realizacji tego typu zleceń. Poza samym malowaniem należy również pamiętać o kosztach takich czynności jak przygotowanie ścian do pokrycia farbą czy zabezpieczenie grzejników, kontaktów oraz lamp.

Malowanie natryskowe ścian – Łódź – usługa

Co istotne, usługa może zostać zrealizowana wyjątkowo szybko, a tak naprawdę największym ograniczeniem w przypadku malowania natryskowego jest fakt, że należy odczekać określony czas, aż warstwa farby odrobinę wyschnie, żeby nanieść drugą bez ryzyka powstania zacieków. Jeśli szukasz profesjonalnego natryskowego malowania ścian w Łodzi, to firma oznakowanie-poziome.pl na pewno spełni Twoje oczekiwania – zatrudnia doświadczonych specjalistów i stosuje profesjonalne urządzenia oraz sprawdzone farby.

Jesteśmy tutaj

ul. Ceglarska 1 63-700 Krotoszyn